N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz sp. z o.o.

Poradnia onkologiczna

leki1minPoradnia Onkologiczna w obecnym kształcie funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku.
Nasze usługi kierujemy do wszystkich pacjentów wymagających konsultacji onkologicznej, a główną domeną naszej poradni jest diagnostyka oraz leczenia chorób piersi i diagnostyka zmian skórnych.
Zapraszamy wszystkie Panie chcące skontrolować piersi na badania profilaktyczne - dysponujemy własnym aparatem mammograficznym, jak również USG, oferujemy też na miejscu możliwość wykonania biopsji cienkoigłowej z oceną pobranego materiału.
Naszą kadrę lekarską stanowią lekarze z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii onkologicznej. Pacjentom gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych świadczeń.

Specjaliści przyjmujący w ramach poradni:

  • lek. med. Witold Kowalski
  • lek. med. Wiesław Zmysłowski

Poradnia świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co gwarantuje bezpłatne porady dla pacjentów ubezpieczonych.

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.md – zakładka pakiety.

Rejestracja pacjenta do poradni nie wymaga skierowania i odbywa się osobiście lub telefonicznie:

tel. NFZ
(52) 346-11-99
tel. Pacjenci Komercyjni
(52) 346-11-90

Powrót