N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz sp. z o.o.

Poradnia Endokrynologiczna

Poradnia Endokrynologiczna zajmuje się schorzeniami tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i przysadki. Dzięki współpracy z radiologami i patomorfologiem oraz laboratorium wszystkie badania są wykonywane w obrębie Naszej placówki (USG tarczycy i przytarczyc, USG jamy brzusznej, biopsja cienkoigłowa tarczycy, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych).
W tutejszej poradni endokrynologicznej możecie Państwo liczyć na profesjonalną diagnostykę i leczenie zaburzeń układu endokrynnego. Nasz endokrynolog dysponuje swoją wiedzą i doświadczeniem, aby Państwu pomóc w zakresie problemów endokrynologicznych.

Specjaliści przyjmujący w ramach poradni:

  • lek. med. Andrzej Krymer

Poradnia świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co gwarantuje bezpłatne porady dla pacjentów ubezpieczonych.

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.bydgoszcz.pl – zakładka pakiety.

  • tel. NFZ
    (52) 346-11-99
  • tel. Pacjenci Komercyjni
    (52) 346-11-90
Powrót