N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz sp. z o.o.

Historia - ELMED

ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz 

Pierwszym sukcesem nowego zarządu w nowym roku jest znaczące rozszerzenie zasięgu świadczonych usług. Dzięki podjęciu współpracy ze znaczącym partnerem z branży - Partner Medyczny Polska Sp. z o.o., uzyskaliśmy dostęp do ponad 1000 placówek na terenie całej Polski. Oznacza to, że wszystkie osoby objęte pakietem medycznym Elmed, mogą korzystać z dostępu do ponad 5 tysięcy lekarzy w czasie podróży służbowej lub urlopu. Szczegółowy wykaz placówek dostępny jest na stronie http://pmpolska.com.pl/placowki .

Ponieważ ochrona zdrowia na najwyższym poziomie jest dla nas priorytetem, dla naszych pacjentów, których dotknął problem choroby onkologicznej, zapewniamy możliwość wsparcia tradycyjnych metod ( chemio- radio- i immunoterapii) zabiegami hipertermii onkologicznej, znacznie zwiększającej skuteczność tradycyjnych metod.

NZOZ ELMED BYDGOSZCZ sp. z o.o. jest wyjątkową placówką medyczną działającą na terenie Bydgoszczy. Tak właśnie postrzegają nas pacjenci, których opinie i potrzeby są dla nas istotnym wyznacznikiem jakości usług i kierunków rozwoju.

przychodnia_maxNaszą misją jest leczenie i profilaktyka. Dokonamy wszystkiego, co możliwe, aby uzdrowić pacjentów. Niesiemy pomoc chorym i podnosimy świadomość społeczną w zakresie troski o własne zdrowie w każdym jego aspekcie. Dążymy do bezustannego podnoszenia jakości naszych świadczeń z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. 
Wyjątkowość naszej przychodni wynika z faktu, iż jako jedyna tego rodzaju placówka na terenie Bydgoszczy posiadamy szeroki zakres gabinetów specjalistycznych, bogate wyposażenie w sprzęt medyczny, innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne. Gwarantowany przez placówkę szybki dostęp do specjalistów, możliwość wykonywania szeregu badań diagnostycznych w jednym miejscu powoduje, że coraz większa ilość przedsiębiorstw kieruje do nas swoich pracowników w związku z obowiązkowymi badaniami. 
Medycyna pracy i pakiety medyczne tworzą kompleksową ofertę dla podmiotów gospodarczych. Osoby indywidualne dostrzegają i doceniają nasze starania. Osiągnęliśmy taki poziom organizacji pracy gabinetów, że nie musimy odsyłać pacjentów do innych placówek. 
Nasze dążenie do podnoszenia jakości wynika ze świadomości, iż rosną także potrzeby społeczne usług „komercyjnych”. Wyrażenie „pacjent komercyjny ” oznacza dla nas, pacjentów którzy oczekują indywidualnego podejścia, szczególnej jakości usług – zarówno co do zakresu jak i szybkości dostępu.

Powrót