JPG 2595a min
Fot. Opis RTG. Galeria >>>
Poradnia Radiologiczna działająca w ramach naszej przychodni świadczy szeroki zakres usług. Wykonuje specjalistyczne zdjęcia RTG wysokiej jakości.

LEKARZE PRZYJMUJĄCY

  • Dr Anna Rudaś
  • Dr Jacek Borejko
  • Dr Dorota Gorzel

TECHNICY RADIOLOGII

  • tech. radiologii Iwona Grzybowska
  • tech. radiologii Magdalena Książkiewicz

leki1min

Poradnia świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co gwarantuje bezpłatne porady dla pacjentów ubezpieczonych.

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Dla stałych pacjentów korzystających z naszych usług przygotowaliśmy kartę rabatową uprawniającą do korzystnych zniżek. Regulamin dostępny jest na stronie www.elmed.md w zakładce karty rabatowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.md – zakładka pakiety.

Informacja

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi medyczne w NZOZ Elmed Bydgoszcz sp. z o.o., rozpoczęto działania mające na celu poszerzenie zakresu diagnostyki. Efektem jest zrealizowanie inwestycji w postaci pracowni radiodiagnostyki obrazowej. Otwarta została Pracownia RTG i Mammografii.

Reklama

RSS - Newsy - Zdrowie

Saturday the 24th. .