JPG 3180a min Fot. Nowoczesne USG. Galeria >>> Nowocześnie i kompleksowo wyposażony gabinet kardiologiczny umożliwia wszechstronną pełną diagnostykę nieinwazyjną chorób układu krążenia. Całość diagnostyki oraz konsultacje kardiologiczne  dla pacjentów realizuje kardiolog specjalista chorób wewnętrznych z dwudziestoletnim stażem.

Diagnostyka obrazowa echokardiograficzna jest wykonywana aparatem wyposażonym w możliwość obrazowania 2D. Aparat jest obsługiwany przez kardiologa mającego Akredytację II stopnia Polskiego Towarzystwa Echokardiograficznego.  Diagnostyka wysiłkowa wykonywana jest na sterowanej komputerem bieżni ruchomej a analiza zapisów EKG, które wykonywane są w sposób ciągły wspomaga i analizuje system stworzony przez firmę Aspel. W gabinecie wykonywane jest również całodobowe monitorowanie EKG metodą HOLTERA oraz ciśnienia tętniczego ABP. Analiza obu badań  jest wspomagana komputerowo. Rejestracje zdarzeń rzadko występujących umożliwia system IVENT HOLTER gdzie monitorowanie zapisu EKG może trwać nawet tydzień.

Specjalista przyjmujący w poradni:

  • lek. med. Marek Stelak

Poradnia świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co gwarantuje bezpłatne porady dla pacjentów ubezpieczonych.

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Dla stałych pacjentów korzystających z naszych usług przygotowaliśmy kartę rabatową uprawniającą do korzystnych zniżek. Regulamin dostępny jest na stronie www.elmed.md w zakładce karty rabatowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.md – zakładka pakiety.

Rejestracja pacjenta do poradni wymaga skierowania i odbywa się osobiście lub telefonicznie:

  • tel. NFZ (052) 346-11-99
  • tel. kom. (052) 346-11-90

Informacja

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi medyczne w NZOZ Elmed Bydgoszcz sp. z o.o., rozpoczęto działania mające na celu poszerzenie zakresu diagnostyki. Efektem jest zrealizowanie inwestycji w postaci pracowni radiodiagnostyki obrazowej. Otwarta została Pracownia RTG i Mammografii.

Reklama

RSS - Newsy - Zdrowie

Saturday the 24th. .