Poradnia Endokrynologiczna zajmuje się schorzeniami tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i przysadki. Dzięki współpracy z radiologami i patomorfologiem oraz laboratorium wszystkie badania są wykonywane w obrębie Naszej placówki (USG tarczycy i przytarczyc, USG jamy brzusznej, biopsja cienkoigłowa tarczycy, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych).
W tutejszej poradni endokrynologicznej możecie Państwo liczyć na profesjonalną diagnostykę i leczenie zaburzeń układu endokrynnego. Dwoje endokrynologów dysponuje swoją wiedzą i doświadczeniem, aby Państwu pomóc w zakresie problemów endokrynologicznych.


Specjaliści przyjmujący w ramach poradni:

  • lek. med. Andrzej Krymer

Poradnia świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co gwarantuje bezpłatne porady dla pacjentów ubezpieczonych.

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Dla stałych pacjentów korzystających z naszych usług przygotowaliśmy kartę rabatową uprawniającą do korzystnych zniżek. Regulamin dostępny jest na stronie www.elmed.md w zakładce karty rabatowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.bydgoszcz.pl – zakładka pakiety.

Rejestracja pacjenta do poradni wymaga skierowania i odbywa się osobiście lub telefonicznie:

  • tel. NFZ (52) 346-11-99
  • tel. kom.(52) 346-11-90

Informacja

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi medyczne w NZOZ Elmed Bydgoszcz sp. z o.o., rozpoczęto działania mające na celu poszerzenie zakresu diagnostyki. Efektem jest zrealizowanie inwestycji w postaci pracowni radiodiagnostyki obrazowej. Otwarta została Pracownia RTG i Mammografii.

Reklama

RSS - Newsy - Zdrowie

Saturday the 24th. .