leki1min Fot. Odczynniki. Galeria >>> Dermatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami skóry, włosów, paznokci, błon śluzowych i niektórych chorób ogólnoustrojowych ujawniających się przede wszystkim na skórze. Do najczęstszych problemów dotykających nie tylko nastolatków jest nadmierne przetłuszczanie się skóry a efektem są zaskórniki i wypryski. Boryka się z nim wiele dojrzałych kobiet i mężczyzn. Walka z trądzikiem, który jest efektem zablokowania ujść gruczołów łojowych nie jest łatwa. 

Doświadczony lekarz z bogatym doświadczeniem  zaproponuje wskazówki co do właściwej pielęgnacji skóry i jeśli zajdzie potrzeba zaleci odpowiednie leki.

Zakres wykonywanych usług:

  • podstawowa diagnostyka i leczenie w zakresie schorzeń dermatologicznych w trybie ambulatoryjnym
  • konsultacje chorych kierowanych przez innych specjalistów
  • edukacja zdrowotna

Specjalista przyjmujący w poradni:

  • lek. med. Grażyna Kępska

W ramach odpłatnych świadczeń zdrowotnych zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i szybki dostęp do poradni specjalistycznej.

Dla stałych pacjentów korzystających z naszych usług przygotowaliśmy kartę rabatową uprawniającą do korzystnych zniżek. Regulamin dostępny jest na stronie www.elmed.md w zakładce karty rabatowe.
Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających pacjentów stworzyliśmy pakiety indywidualne i pakiety dla firm, z którymi warto się zapoznać: www.elmed.md – zakładka pakiety.
Rejestracja pacjenta do poradni nie wymaga skierowania i odbywa się osobiście lub telefonicznie:

  • tel. (52) 346-11-90

Informacja

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi medyczne w NZOZ Elmed Bydgoszcz sp. z o.o., rozpoczęto działania mające na celu poszerzenie zakresu diagnostyki. Efektem jest zrealizowanie inwestycji w postaci pracowni radiodiagnostyki obrazowej. Otwarta została Pracownia RTG i Mammografii.

Reklama

RSS - Newsy - Zdrowie

Saturday the 24th. .